Modne damskie zegarki Giacomo Design – idealny wybór do wiosennych stylizacji

Firma Giacomo Design pojawiała się na polskim rynku stosunkowo niedawno, a już zdążyła podbić gusta klientów i klientek swoimi produktami. Przyjrzyjmy się zatem ofercie Giacomo Design ze szczególnym wskazaniem na zegarki przeznaczone dla pań.

Jakość i wykonanie

Już na pierwszy rzut oka widać, że zegarki Giacomo Design charakteryzują się starannym wykonaniem z dbałością o nawet najmniejszy szczegół produktu. Nowoczesny i atrakcyjny design sprawia, że zegarki nadążają za postępującą modą i znajdą zastosowania przy każdej niemal kreacji. Mogą służyć nam do biura lub być integralną częścią kreacji na wieczorowej, eleganckiej kolacji. Do produkcji użyto materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu zegarki są trwałe i wytrzymałe. W środku zainstalowano mechanizm rodem z Japonii, co gwarantuje nam wysoką jakość produktu. Niewątpliwą zaletą zegarków sygnowanych przez markę Giacomo Design jest ich korzystna cena w kontekście jakości, jaką otrzymujemy w zamian. Zegarki robią olbrzymie wrażenie zarówno w sensie estetycznym, jak i staranności wykonania. Jednocześnie są w cenie, która jest dostosowana do możliwości finansowych większości Polaków, którzy potrzebują otrzymać dobry i solidny produkt, który przy okazji nie zrujnuje ich kieszeni.

Zegarki ceramiczne

Uwagę zwracają zwłaszcza zegarki ceramiczne, które nadają się idealnie do wieczorowych sukni i eleganckich kreacji biznesowych lub wieczorowych. Zegarki tego typu produkowane są dopiero od dziesięciu lat, ale już uznawane są za bardzo dobre jakościowo, trwałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Zastosowanie tej technologii pozwoliło stworzyć zegarek delikatny, a jednocześnie bardzo wytrzymały. Ich twardość zbliżona jest do klasy diamentu, co oznacza, że niewiele przedmiotów jest w stanie dokonać na nich rysy. Ceramika ma też wyjątkowe właściwości, jeśli chodzi o polerowanie powierzchni i jej bezpośrednie kształtowanie. Zegarki ceramiczne Giacomo Design przyciągają wzrok swoim blaskiem, dzięki czemu idealnie sprawdzają się jako element biżuterii.

Zegarki z drewna

Równie modne co zegarki wykonane z ceramiki są urządzenia, gdzie głównym tworzywem jest drewno. Pomysł ten wyszedł od dwóch ekologów, entuzjastów z Włoch i bardzo szybko zyskał szerokie uznanie klientów na całym świecie. Zegarki Giacomo Design wykonuje się z drewna bambusowego, które ma wyjątkowy słomkowy kolor i idealnie pasuję do eleganckich kreacji zarówno tych bardziej oraz mniej oficjalnych. Wykorzystuję się także heban, który uznawany jest za drewno o bardzo wysokim poziomie twardości. Jego specyficzna i łatwo rozpoznawalna barwa powszechnie kojarzona jest z elegancją i jakością przedmiotu. Zegarki Giacomo Design mają wszystkie pozytywne cechy drewna. Są zatem lekkie i łatwo się noszą. Urządzenia tego typu potrafią być nawet czterokrotnie lżejsze niż produkty wykonane z metalu, dzięki czemu ręka nie męczy się, nawet jeśli przez długi czas mamy na przedramieniu zegarek. Dodatkowo drewno jest materiałem przyjaznym dla skóry. Nie powoduje odkształceń ani podrażnień czy też uszkodzeń mechanicznych. Nie wywołuje też uczuleń, które są zmorą w przypadku zegarków wykonanych z innych materiałów. Ostatecznie jest to produkt ekologiczny i niepowtarzalny. Współcześnie, kiedy rośnie świadomość ekologiczna, stanowi modne rozwiązanie i swoiste przeciwieństwo taśmowo produkowanych urządzeń, które nie pozwalają na wyróżnienie się użytkownika. Jednym ich ograniczeniem jest niska odporność na działanie wody, co sprawia, że zegarki z drewna nie są przeznaczone do aktywności związanych z zanurzaniem czy moczeniem nadgarstka.