Terapia biorezonansowa – jak to działa?

Terapia biorezonansowa opiera się na istnieniu tzw. skali częstotliwości żywych organizmów i tkanek, a także daje możliwość uzyskania efektu leczniczego ze szczególnym oddziaływaniem rezonansowym odpowiednich pól elektromagnetycznych na narządy i organy człowieka.

Terapia biorezonansowa – jak to działa?

Poprzez czujniki na palcach dana osoba otrzymuje impuls magnetyczny z częstotliwością pewnego patogenu dokładnie tego, który chce się sprawdzić. Tu działa prawo rezonansu, od którego pochodzi nazwa tej techniki „biorezonansowej”.

Wszystkie obiekty biologiczne to:

  • Zdrowa komórka
  • Chore komórki
  • Każdy mikrob
  • Pasożyt.

Chcesz sprawdzić zajrzyj do Łodzi do gabinetu Bioanna oto adres strony: bioanna.com.pl

Na podstawie wyników badania biorezonansowego wybiera się przebieg skutecznego powrotu do zdrowia. W Internecie można łatwo znaleźć pozytywne i negatywne opinie na temat diagnostyki biorezonansowej, ale większość recenzji opiera się na osobistych doświadczeniach pacjentów i lekarzy, których nie można zweryfikować.

W jaki sposób przeprowadzane jest badanie biorezonansowe?

Badanie człowieka za pomocą metody diagnostyki biorezonansowej można podzielić na trzy główne etapy.

Etap 1 – przygotowanie pacjenta

Przy użyciu komputerowego narzędzia diagnostycznego specjalista skanuje osobę.

Etap 2 – analizowanie danych

Otrzymane dane trafiają do urządzenia diagnostycznego, gdzie oprogramowanie je oblicza i wybiera diagnozę.

Etap 3 – Wyniki diagnostyczne

Specjalista analizuje wyniki badania i stawia diagnozę. Taka analiza umożliwia identyfikację chorób na najwcześniejszych etapach rozwoju. W razie potrzeby specjalista może skierować pacjenta na dodatkowe badania – USG, EKG itp.

Istota terapii biorezonansowej

Komórki wszystkich żywych organizmów mają swoje własne pole elektryczne. Nazywa się to biopole, jest zmienne i waha się z pewną częstotliwością. Terapia biorezonansowa ciała usuwa wartości drgań i porównuje je z wartościami bazowymi zawartymi w komputerowych urządzeniach diagnostycznych.

Urządzenie, na którym przeprowadzane jest badanie, analizuje drgania elektromagnetyczne struktur pnia mózgu, w których znajduje się cała informacja o ciele ludzkim. Informacje te są odczytywane bezkontaktowo za pomocą specjalnych czujników, które je wzmacniają. Następnie otrzymane informacje są przetwarzane przez program komputerowy. Podczas badania biorezonansowego sprawdza się wszystkie układy: układ sercowo-naczyniowy, nerwowy, moczowo-płciowy, mięśniowo-szkieletowy, endokrynologiczny, oskrzelowo-płucny, żołądkowo-jelitowy.

Przy pomocy komputerowej diagnostyki organizmu można wykryć obecność bakterii, grzybów, drobnoustrojów i innych patogenów flory we wszystkich narządach. Badanie biorezonansowe sprawdza funkcjonowanie tarczycy i trzustki, aparat słuchowy, wzrokowy. Dzięki tej nowoczesnej diagnostyki lekarz precyzyjnie identyfikuje każdą infekcję od prostych, takich jak zaburzenie równowagi mikrobiologicznej, do najbardziej skomplikowanych.

Podczas diagnostyki biorezonansowej oceniany jest system odpornościowy organizmu i zestaw chromosomów. Po zapoznaniu się z ciałem ludzkim, samo urządzenie zapewnia optymalny sposób leczenia w zależności od nasilenia choroby, ciężkości procesów związanych z chorobami przewlekłymi. Jeśli są odchylenia, to proces jest patologiczny. Po przeanalizowaniu stopnia odchylenia i możliwych przyczyn, mona zidentyfikować problem u ustalić proces leczenia.