Bemowo – zamieszkaj w nowym apartamentowcu

Przestrzeń dostosowana do Twoich potrzeb? To możliwe! Znajdująca się na warszawskim Bemowie Lazurowa 168 to miejsce, w którym możesz zaaranżować swoje mieszkanie według własnych potrzeb i upodobań. Możesz tu znaleźć lokale zarówno jedno-, dwu-, jak i trzypokojowe.

Wyposażenie i rozkład mieszkań

W każdym pomieszczeniu znajdują się okna wyposażone w trzyszybowy pakiet szklany, dzięki któremu wszystkie głośne dźwięki z zewnątrz nie będą przeszkadzały nam w odpoczynku. Ponadto, są one energooszczędne, w wyniku czego bardzo szybko się przekonamy, jak dużo można oszczędzić na energii elektrycznej: zwróci się nam to bezpośrednio w zawartości naszego portfela.
Kolejnym atutem mieszkań przy Lazurowej 168 jest funkcjonalność wszystkich pomieszczeń. W praktyce oznacza to, że jeżeli mamy potrzebę wyodrębnienia dodatkowego pokoju, bardzo łatwo można to zrobić. Co więcej, dodatkową przestrzeń do aranżacji zapewniają nam całkiem ciepłe, przeszklone balkony, w których możemy stworzyć własny, pełen egzotycznych kwiatów, ogród zimowy albo po prostu wypocząć na fotelu z dobrą lekturą.

Komunikacja z miastem

Lazurowa 168 ulokowana jest bardzo blisko trasy S8, umożliwiającej szybki dojazd własnym samochodem do centrum Warszawy. Wszystkich, którzy muszą pokonywać duże odległości, ucieszy również fakt, że już niedługo, 330 m od osiedla, zostanie wybudowana nowa stacja II linii metra. Dużą ilość połączeń zapewniają znajdujące się niedaleko przystanki autobusowe oraz tramwajowe. Co więcej, dotarcie na najbliższy z nich, Narwik, zajmuje jedynie minutę.

Inne inwestycje w pobliżu

Bemowo charakteryzuje się szybko rozwijającą się infrastrukturą mieszkaniową, dlatego też, obok domów jednorodzinnych, powstaje tu wiele nowych inwestycji. Oprócz Lazurowej, powstała tu niedawno również inwestycja Narwik1 , charakteryzująca się również bardzo elegancką, nowoczesną architekturą. W podobnym stylu zostało wybudowane również osiedle Premium.
Owe inwestycje na Bemowie zaprojektowane zostały z myślą o wszystkich, którzy potrzebują przestrzeni do odpoczynku, a jednocześnie chcieliby mieć całkiem blisko do centrum. Estetyka budynków oraz zielone otoczenie sprawiają, że coraz więcej osób sprowadza się właśnie na Bemowo. Życie z dala od miejskiego zgiełku, bliskość lasów, parków i rezerwatów to główne atuty tej dzielnicy, na terenie której momentami można zapomnieć, że się mieszka w Warszawie. Wszyscy, którzy wolą kameralny styl życia od tego typowego, miejskiego, powinni przenieść się właśnie tutaj: do jednej z inwestycji o ponadprzeciętnym standardzie.