Jaką kupić lampę owadobójczą na taras?

Lampa owadobójcza 7113 włoskiej firmy MO-EL jest stworzona do pozbywania się latających intruzów z naszych domów. Jest to skuteczny sposób na muchy, meszki, komary itd. Cechuje się niewielkimi gabarytami i wagą-0, 7kg, stąd łatwość w umieszczeniu jej w pomieszczeniu. ładny wygląd sprawia, że można ją umieścić niemal w każdym miejscu w domu. Można ją postawić bądź powiesić w zależności od potrzeby. Ludzie borykają się z problemem owadów, które przylatują z dworu i znajdują się w pomieszczeniach. Na różne sposoby z tym problemem walczą. Kupują lepy, zakładają moskitiery.

Jednak najlepszym sposobem na poradzenie sobie z owadami i na spokojny sen jest właśnie lampa owadobójcza. Posiada ona świetlówkę, która emituje promienie UV-A, które przyciągają owady. Po zetknięciu z elektryczną kratką w środku przysłowiowe muchy padają jak długie. Na dnie urządzenia znajduje się pojemnik, do którego wpadają martwe owady. Pojemnik można wyjmować. Światło ze świetlówek nie stanowi problemu dla spokojnego snu. Urządzenie Lampa zostało poddane włoskiej kontroli jakości, oznaczona jest znakiem CE i spełnia wszelkie europejskie normy w zakresie ochrony zdrowia i ochrony środowiska. Lampa działa na obszarze 60-70m2, więc idealnie nadaje się do używania w małych i średnich pomieszczeniach takich jak pokoje czy przyczepy kempingowe.

Moc świetlówki to 11W a całkowity pobór energii wynosi 12W więc urządzenie pobiera niewiele prądu. Jest dosyć ekonomiczne. Dla prawidłowego działania świetlówki powinny być wymieniane co 2000h. Urządzenie jest niezwykle bezpieczne w obsłudze. Produkt ten spełnia restrykcyjne europejskie normy w zakresie bezpieczeństwa (certyfikat CE oraz GS). Parametry techniczne urządzenia: Rozmiary w mm – 160x107x315(H), Waga – 0, 7 KG, Zasilanie – 230V ~ 50 Hz, Całkowity pobór mocy – 12W, Zakres działania liniowy – 4-6 m, Pole działania w m2 – 60-70, Klasa izolacji – II, Świetlówka – 1x11W, Żywotność świetlówki – 2000 h, Materiał – ABS, Miejsce produkcji – P. R.C., Napięcie wyładowania – 1500V

Źródło: http://robale.pl/